Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi szkoła filmowa Warszawa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.