Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się rzeczywiście nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących znawców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i rehabilitacja dziecięca trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.